gulet kiralama fiyatları A Gizli Silah

Kendi erzakınızı getirebileceğiniz üzere, şemsin altında bunlarla meslekmak alegori tam pansiyon yat ücreti ödeyerek bu konuleri bize bile bırakabilirsiniz.

Türkiye'nin önemli gezim merkezlerinden olan Marmaris üste eke bir yat limanına sahiptir. Geceleme yakınlardaki bir koyda dokumalacak ve sabahleyin erkenden siz uyurken yeni rotalara çıpa kaldırmış olacağız.

Öğlen yiyecekğine derece buradayız bir sonraki durak Gemiler Adası. Gemiler Adası da popüler bir yerdir, denizin içinde birlikte konum kayran sert çok Bizans devri sözıntısı ilginizi çekebilir.

Ölübahir'bile sabahleyin gözlerinizi harisar harismaz denizle kucaklaşdamızlık koşacaksınız, siz çalakulaç yüzerken hazırlanan kibar kahvaltınız sizi bekliyor olacak.

Sıkıntısızşam yemeğine ve yatıya İngiliz Limanı’na davetliyiz. Burası 2. Cihan Savaşında İngiliz savaş gemilerinin burada demirlemesi yüz bu isimi almıştır.  

Bu kesik zamanı bilgiler haricinde Bozukkale natürel güzelliği ve masmavi denizi ile sizi büyüleyecek.  

Geceyi bu görkemli coğrafyanın rabıtrında geçireceğiz. Teknedeki bu ilk gecenizde olabileceğiniz en iyi yerdesiniz, Lütfen tadını çırahim !

Buna rağmen sigorta tekne dışında oluşabilecek herhangi bir ziyan yahut kaybı alınlamaz. Bu yüzden misafirlerimize tekne haricinde evetşanabilecek olumsuzluklar alınsında yolculuk, afiyet, yargı, dolaşma iptali veya bagaj kaybını ve temaşa kesintisini bile kapsayacak bir sigorta yaptırmalarını öneririz.

Şezlong ve şemsiyelerle donatılmış bir açık yüzme havuzuna malik Apart Hotel, en doğru plaja 400 metre mesafede, taş bir binada yan almaktadır. Tesiste klimalı konaklama birimleri ve konsiyerj hizmeti sunulmakta olup kuma yararlanma alanları...

Buna mukabil sigorta tekne haricinde oluşabilecek herhangi bir beis yahut kaybı karşılamaz. Bu yüzden misafirlerimize tekne haricinde yaşanabilecek olumsuzluklar muhalifsında seyahat, afiyet, ilçe, tur iptali veya bagaj kaybını ve seyir kesintisini de kapsayacak bir sigorta yapmış oldurmalarını öneririz.

Akotur Türkiye, Marmaris merkezli Yat Kiralama, Satma & Yat Inşa firmasıdır. İşe "Mai Sefer" ile başlamış olmamıza karşın, misafirlerimizin iri talebi üzerine tekne satma vadiına yöneldik. Ne saat ki yeryüzü ve dilek elan da yoğunlaştı, o hin tığ bile is meydanımızı daha da büyütüp sutaş anda Bozburun’da mevcut tersanemizi satın aldık. 5.500m2 kilitsiz küreksiz, 3.200m2 kapalı düzlükı mevcut tersanemiz bünyesinde aynı anda ( ilenmeşap & çelik ) boyutları 15 ile 50 metre arasında tekne inşa edebiliyoruz.

Yatımızın özelliği yalnızca ali nitelikli yapısı ve konforlu dekoru ile sınırlı değildir. Her biri mavi tekne turu ve Vip yat kiralama servisi dair profesyonel olan mürettebat, mavi turunuz süresince hizmetinizde olacaktır.

Dilediğiniz kişilere kiralayabilir kaynak ya da yâr ve akrabalarınıza dilediğiniz çağ hakkınızı verebilirsiniz. Hayalinizdeki yaz tatillerini gerçeğe dönüştürmenin saksılangıcını gerek website Marmaris’ten isterseniz bile Bodrum’dan kuvvetli alarak kellelatabilirsiniz. Geriye hevesli bir mürettebat eşliğinde dilediğiniz yere, dilediğinizce gezintiler yaparak eğlenmek kalacak. Daha çok gulet kiralama sistemi ile tekne sahibi olmanın olağanüstü hazzını canlı biri olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Standartlarınızdan sıyrılma vakti geldi. Sizi muntazır kocaman bir tekne gezisi var. Eşlik kılmak derunin vakit kaybetmeyin.

Mahal website elının kocaman çoğunluğu arıcılıkla uğraşır, % 100 katıksız çam balı ve kekik balı almayı ihmal etmeyin.  Duru hava sizi çok çığlıkktırdı biliyoruz, temizşam yemeği ve geceleme yürekin Selimiye'ye çıpa atacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *